על Synch1?

אנו חברה דינאמית המתמחה בייצוג לקוחות מכל העולם בתהליכי ההגירה לאוסטרליה וניו זילנד.

יועצים מוסמכים

חשוב לעבוד עם יועצי הגירה שפועלים במסגרת ההנחיות של מחלקת ההגירה והאזרחות האוסטרלית (DIMIA). סוכני ההגירה ועורכי הדין הם חברים ברשות האוסטרלית לרישוי סוכני הגירה, MARA, וכל סוכני ההגירה משתייכים למכון ההגירה של אוסטרליה (MIA). גורמים אלו מבטיחים שכל בקשת ויזה לאוסטרליה תטופל במקצועיות, והתהליך המהותי של הגירה לאוסטרליה יעבור בהצלחה.

מירה פלומין

תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות

מירה עברה התמחות בראיית חשבון בכמה תפקידים ממשלתיים (במשרד האוצר), היא גם מתעניינת בפסיכולוגיה ובתחומים יצירתיים, והובילה בהם כמה פרויקטים מצליחים.

במהלך ניסיונה המקצועי טיפלה מירה בכל מיני היבטים של חברות ובתי עסק, ומהם היא למדה רבות על ההיבטים הכספיים והאחרים בעולם התאגידים.

מירה גם מתרגלת יוגה ומדיטציה, ועברה אימונים נרחבים במספר שיטות פסיכולוגיות. מירה היאסוכנת הגירה רשומה ב-MARA (הרשות האוסטרלית לרישוי סוכני הגירה), מספר רישוי 0210295, וכן היא חברה ב-MIA, מכון ההגירה של אוסטרליה.

דני טרסטיאן, תואר ראשון במשפטים

משפטים

דני הוא בוגר משפטים באנגליה והוא התמחה בעיקר במגזר הציבורי והממשלתי וגם במגזר הפרטי. בהתמחותו המקצועית, דני מילא מספר תפקידים עסקיים שכללו ניהול משא ומתן בינלאומי, חוזים מסחריים ופתרון קונפליקטים.

דני הוא סוכן הגירה רשום ב-MARA (הרשות האוסטרלית לרישוי סוכני הגירה), מסר רישוי 0316483, וחבר ב-MIA, מכון ההגירה של אוסטרליה.

דני מתעניין לעומק בפוטנציאל האנושי והתעניינות זאת הובילה אותו ללמוד ולהתנסות בכמה שיטות מתקדמות של הפסיכולוגיה המודרנית, והוא גם מתרגל בקביעות יוגה ובוננות.

מירה ודני, יועצי הגירה

מירה ודני משתתפים ב"מעגל המנהיגים", פורום המורכב מאנשי עסקים מובילים בארגון או בתחום התמחותם והם שואפים להציג חדשנות לחברות. הפורום מאוכלס באנשי עסקים בולטים שמשתמשים בעבודתם בשיטות עדכניות ומהפכניות.

בנוסף הם משתתפים בכמה פורומים עסקיים כדי לשפר ולעדכן את כישוריהם ואת קשריהם המקצועיים. כך מתאפשר להם לשפר את רמת השירות ואת איכות השירות שניתן ללקוחות. מירה ודני הם גם מתעניינים נלהבים באמנות ובתחומים יצירתיים והם תמיד שמחים לקדם פרויקטים בתחום ולסייע להם.

אנחנו מאמינים בתוקף שאופי הכישורים שלנו, ניסיוננו, הכשרותינו ומיזוג תחומי העניין של כל אחד מאיתנו, בשילוב השותפויות העצמתיות ובעלות הפרופיל הגבוה שיצרנו, יוצרים סינרגיה נכונה שתאפשר ללקוחותינו להשיג את יעדיהם. אנחנו מתכוונים לספק שירות נגיש ופשוט.