אשרת הגירה לאוסטרליה על בסיס מיומנויות אישיות

האם אתה חושב על קבלת ויזה לאוסטרליה על בסיס מיומנויות אישיות? אם כן, הגעת למקום הנכון. אנחנו ב Synch1 נספק לך את כל המידע הדרוש להבנת התהליך. המטרה הסופית שלנו היא שביעות הרצון של הלקוחות שלנו ולצורך השגת מטרה זו, אנו מספקים לך את השירותים הטובים ביותר האפשריים. תחילה נמסור לך מידע בסיסי לגבי דרישות ממשלת אוסטרליה לקבלת אשרת הגירה על בסיס מיומנויות אישיות .


דרישות בסיסיות לויזת עבודה על בסיס מיומנויות אישיות


הדרישה הבסיסית היא שתהיה בעל השכלה, כישורים ותעסוקה, שיתרמו לכלכלת האוסטרלית. חוץ מזה, עליך לעמוד בדרישות הבאות:


- גילך לא יעבור את ה-50  בעת הגשת הבקשה
- בקיאות בשפה אנגלית
- בעל השכלה/מקצוע המופיע ברשימת המקצוע המיומנת (SOL)
- רשות ההערכה האוסטרלי יעריכו את היכולות שלך
- ניסיון מוכח בתחום עיסוקך
- מוסמך לאחר לימודים בהיקף מלא שנתיים (לפחות)


הערכת ויזת ההגירה 


בקשתך לוויזה להגירה המבוססת על בסיס מיומנויות אישיות תיבחן על פי מערכת הערכה מבוססת נקודות. הנקודות מוענקות על הבסיס של מספר הגורמים: 
גיל – ככל שאתה צעיר יותר, הניקוד גבוה יותר. בדומה לכך, שליטתך בשפה האנגלית, והניסיון המקצועי שלך. יתר על כן, אתה מקבל יותר נקודות אם העיסוק שלך הוא בביקוש רב באוסטרליה. אתה יכול לזכות בנקודות נוספות אם יש לך ספונסר קשור כמו הורים או אחים באוסטרליה. ניקוד גבוה יותר יינתן למיישב אזורים דלי אוכלוסין. יש מקום לנקודות נוספות אם גם בן/בת הזוג בעל מקצוע נדרש.


אתה צריך לקבל את כמות הנקודות המינימאליות הנדרשות כדי לקבל אשרת הגירה לאוסטרליה. במקרה ואתה לא מצליח להשיג את הנקודות הדרושות, בקשתך נדחית ולאחר מכן, תעוכב לתקופה של שנתיים. אם באותה התקופה הקריטריונים מופחתים  והנקודות שלך עוברות את סף המינימום -  בקשתך תאושר.


במידה ואתה מעוניין להעריך את סיכוייך לזכאות ויזת הגירה המבוססת על בסיס מיומנויות אישיות, אתה מוזמן למלא את טופס הבדיקה והערכה חינם באתר שלנו. אנחנו ב Synch1 מיומנים ומנוסים בתחום ההגירה. אנחנו יכולים לספק לך את כל השירותים הנוגעים להגירה לאוסטרליה או להתיישבות באוסטרליה לאחר שהיגרת אליה. בכדי להפיק את המרב מההזדמנות, אתה מוזמן לבקר באתר האינטרנט שלנו היום.