ויזה לאוסטרליה - מידע כללי על הסוגים

ויזה לאוסטרליה לבעלי מקצוע – אשרה אזורית, זמנית למקבלי חסות


ויזה זמנית לאוסטרליה מסוג SRS (Skilled Regional Sponsored) מיועדת לבעלי מקצוע שמעוניינים לגור ולעבוד באזורי ספר באוסטרליה או באזורים שמאוכלסים בדלילות.


את הוויזה לאוסטרליה פיתחו רשות ההגירה האוסטרלית ומחלקת המדינות והטריטוריות ומטרתה לסייע לאזורי הספר באוסטרליה למשוך ולשכן מהגרים מקצועיים שימלאו את החסר בבעלי מקצוע וימריצו את הפיתוח בקהילות הספר. קראו עוד על אשרות אזוריות מיומנות עצמאיות


הגירה לבעלי מקצוע


תכנית ההגירה לאוסטרליה לבעלי מקצוע (לא מטעמים הומינטריים) מיועדת לבעלי מקצועות ומיומנויות הנחוצים לכלכלה האוסטרלית.


ישנן שלוש קטגוריות דרכן אפשר לקבל אישור הגירה לאוסטרליה לבעלי מקצוע. קראו עוד על הגירה לאוסטרליה וויזה לאוסטרליה לבעלי מקצוע.


הגירת משפחות


תכנית ההגירה למשפחות של ממשלת אוסטרליה מיועדת לאפשר לאנשים להגר לאוסטרליה ולהצטרף אל בני משפחה שכבר חיים באוסטרליה כתושבים קבועים או אזרחים אוסטרלים. אנשים שזכאים להגר לאוסטרליה יכולים לציין את התא המשפחתי שלהם בוויזה לאוסטרליה. באופן כללי קרוב המשפחה שחי באוסטרליה צריך לחתום על מסמכי חסות ולהגיש אותם לממשלה האוסטרלית. 


בדקו את ההתאמה לאחד מסוגי הוויזה לאוסטרליה כבר עכשיו ותוכלו להגשים את החלום האוסטרלי. התהליך פשוט ומהיר: ראשית, יש למלא את טופס ההערכה החינמי והמקוון שלנו כדי לקבל הערכה כללית להתאמתכם להגירה לאוסטרליה. אחר-כך יש למלא את ההערכה המפורטת ולהתחיל את המסע!


הגירה לבעלי עסקים


תכנית הגירה לבעלי עסקים יצאה לפועל ב-1 במרס 2003. התכנית החדשה החליפה את כל הקטגוריות הקודמות להגירה לבעלי עסקים ומורכבת בעיקר מתהליך בקשה בן שני שלבים:


בשלב הראשון יכולים מועמדים בעלי עסקים להגיש בקשה לוויזה זמנית לאוסטרליה. קראו עוד על ויזות עסקים


ויזה לגמלאים


בני 55 ומעלה יכולים להגיש בקשה לוויזה לגמלאים משקיעים באוסטרליה. בני הזוג יכולים להיכלל בבקשת הוויזה לאוסטרליה בכל גיל. תלויים אחרים לא יכולים להיכלל בתכנית הוויזה לגמלאים משקיעים. האשרה לגמלאים משקיעים היא זמנית ותקפה לארבע שנים. אחרי ארבע שנים אפשר לחדש את הוויזה בכל שנתיים.


ויזת סטודנט


אוסטרליה נעשתה ליצואנית מובילה של חינוך בכל הרמות, החל מבית-ספר יסודי ועד השכלה גבוהה. אנשים רבים באים מחו"ל כדי להפיק תועלת מהמכללות המקצועיות ומהכישורים האקדמיים שנרכשים באוניברסיטאות באוסטרליה. קראו עוד על ויזת סטודנט לאוסטרליה